header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Floris de Jonge
Kees Bergsma
Daan Bergsma
Maarten Coesel
Jaap van den Hoogen
Kayceigh Jansen
Syb de Klerk
Lyndon Lemos
Rik van der Poel
Vincent Semeijn
Arnoud de Vos

Ondersteuning

Functie Naam
Assistent trainer/coach Pieter Vlek

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Spandersbosch H1 22 54 17 3 2
2 Abcoude H1 22 43 13 4 5
3 FIT H1 22 39 12 3 7
4 Weesp H1 22 35 10 5 7
5 Purmerend H1 22 34 9 7 6
6 Westerpark H1 22 32 9 5 8
7 Hoorn (WFHC) H1 22 26 7 5 10
8 Haarlem H1 22 23 5 8 9
9 Amstelveen H1 22 22 6 4 12
10 Noordwijk H1 22 22 5 7 10
11 Kikkers H1 22 21 5 6 11
12 Maarssen H1 22 14 3 5 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 aug !Oefenwedstrijd nnb 14:30 thuis - Rabobank Waterveld
4 sep !Oefenwedstrijd nnb n.n.b thuis - Rabobank Waterveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Weesp H1 Purmerend H1 3-1
Abcoude H1 Hoorn (WFHC) H1 5-2
Spandersbosch H1 Kikkers H1 4-2
Maarssen H1 Haarlem H1 1-1
Noordwijk H1 FIT H1 1-1
Amstelveen H1 Westerpark H1 4-5
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Haarlem H1 Spandersbosch H1 1-5
Hoorn (WFHC) H1 Amstelveen H1 3-0
Kikkers H1 Weesp H1 2-2
FIT H1 Maarssen H1 4-1
Westerpark H1 Noordwijk H1 5-1
Purmerend H1 Abcoude H1 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Abcoude H1 Weesp H1 2-2
Spandersbosch H1 FIT H1 2-0
Noordwijk H1 Hoorn (WFHC) H1 4-4
Maarssen H1 Westerpark H1 0-3
Haarlem H1 Kikkers H1 1-2
Amstelveen H1 Purmerend H1 6-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Hoorn (WFHC) H1 Maarssen H1 6-2
Weesp H1 Amstelveen H1 0-0
Kikkers H1 Abcoude H1 0-4
FIT H1 Haarlem H1 1-2
Westerpark H1 Spandersbosch H1 3-3
Purmerend H1 Noordwijk H1 3-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Haarlem H1 Westerpark H1 3-3
Noordwijk H1 Weesp H1 3-0
Maarssen H1 Purmerend H1 2-2
Amstelveen H1 Abcoude H1 3-1
FIT H1 Kikkers H1 1-2
Spandersbosch H1 Hoorn (WFHC) H1 5-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Weesp H1 Maarssen H1 3-1
Abcoude H1 Noordwijk H1 6-1
Hoorn (WFHC) H1 Haarlem H1 2-2
Purmerend H1 Spandersbosch H1 2-2
Kikkers H1 Amstelveen H1 1-8
Westerpark H1 FIT H1 3-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Maarssen H1 Abcoude H1 3-4
Haarlem H1 Purmerend H1 1-2
FIT H1 Hoorn (WFHC) H1 3-4
Spandersbosch H1 Weesp H1 2-1
Westerpark H1 Kikkers H1 6-1
Noordwijk H1 Amstelveen H1 2-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Purmerend H1 FIT H1 0-1
Weesp H1 Haarlem H1 4-2
Abcoude H1 Spandersbosch H1 2-3
Amstelveen H1 Maarssen H1 0-0
Hoorn (WFHC) H1 Westerpark H1 4-3
Kikkers H1 Noordwijk H1 2-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Haarlem H1 Abcoude H1 3-3
FIT H1 Weesp H1 2-0
Westerpark H1 Purmerend H1 1-3
Spandersbosch H1 Amstelveen H1 5-1
Hoorn (WFHC) H1 Kikkers H1 4-4
Maarssen H1 Noordwijk H1 3-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Abcoude H1 FIT H1 4-1
Weesp H1 Westerpark H1 1-1
Purmerend H1 Hoorn (WFHC) H1 2-2
Maarssen H1 Kikkers H1 4-4
Noordwijk H1 Spandersbosch H1 0-5
Amstelveen H1 Haarlem H1 4-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Kikkers H1 Purmerend H1 1-5
Westerpark H1 Abcoude H1 2-2
Spandersbosch H1 Maarssen H1 9-1
Hoorn (WFHC) H1 Weesp H1 5-2
FIT H1 Amstelveen H1 2-1
Haarlem H1 Noordwijk H1 2-4
ZONDAG 13 MAART 2022
Purmerend H1 Weesp H1 2-3
FIT H1 Noordwijk H1 1-1
Kikkers H1 Spandersbosch H1 2-4
Westerpark H1 Amstelveen H1 3-1
Haarlem H1 Maarssen H1 4-1
Hoorn (WFHC) H1 Abcoude H1 1-5
ZONDAG 20 MAART 2022
Spandersbosch H1 Haarlem H1 7-3
Abcoude H1 Purmerend H1 7-2
Amstelveen H1 Hoorn (WFHC) H1 1-2
Weesp H1 Kikkers H1 2-1
Noordwijk H1 Westerpark H1 0-3
Maarssen H1 FIT H1 2-5
ZONDAG 27 MAART 2022
Kikkers H1 Haarlem H1 1-3
Weesp H1 Abcoude H1 5-2
Purmerend H1 Amstelveen H1 2-1
FIT H1 Spandersbosch H1 5-5
Westerpark H1 Maarssen H1 4-2
Hoorn (WFHC) H1 Noordwijk H1 3-4
ZONDAG 3 APRIL 2022
Spandersbosch H1 Westerpark H1 2-1
Abcoude H1 Kikkers H1 1-0
Amstelveen H1 Weesp H1 4-1
Haarlem H1 FIT H1 1-4
Maarssen H1 Hoorn (WFHC) H1 2-2
Noordwijk H1 Purmerend H1 3-3
ZONDAG 10 APRIL 2022
Weesp H1 Noordwijk H1 2-0
Kikkers H1 FIT H1 1-4
Westerpark H1 Haarlem H1 2-4
Abcoude H1 Amstelveen H1 9-1
Hoorn (WFHC) H1 Spandersbosch H1 4-0
Purmerend H1 Maarssen H1 6-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
FIT H1 Westerpark H1 2-1
Noordwijk H1 Abcoude H1 1-7
Amstelveen H1 Kikkers H1 2-1
Haarlem H1 Hoorn (WFHC) H1 2-1
Spandersbosch H1 Purmerend H1 2-4
Maarssen H1 Weesp H1 2-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Purmerend H1 Haarlem H1 3-3
Hoorn (WFHC) H1 FIT H1 1-3
Weesp H1 Spandersbosch H1 0-3
Abcoude H1 Maarssen H1 4-1
Amstelveen H1 Noordwijk H1 1-1
Kikkers H1 Westerpark H1 2-2
ZONDAG 15 MEI 2022
Spandersbosch H1 Abcoude H1 4-0
Haarlem H1 Weesp H1 2-2
Maarssen H1 Amstelveen H1 3-1
FIT H1 Purmerend H1 4-2
Noordwijk H1 Kikkers H1 3-3
Westerpark H1 Hoorn (WFHC) H1 3-2
ZONDAG 22 MEI 2022
Kikkers H1 Hoorn (WFHC) H1 3-1
Abcoude H1 Haarlem H1 7-2
Noordwijk H1 Maarssen H1 3-2
Purmerend H1 Westerpark H1 3-2
Weesp H1 FIT H1 3-2
Amstelveen H1 Spandersbosch H1 3-4
ZONDAG 29 MEI 2022
Westerpark H1 Weesp H1 2-3
Spandersbosch H1 Noordwijk H1 4-3
FIT H1 Abcoude H1 5-1
Kikkers H1 Maarssen H1 2-0
Hoorn (WFHC) H1 Purmerend H1 1-5
Haarlem H1 Amstelveen H1 2-2
ZONDAG 12 JUNI 2022
Weesp H1 Hoorn (WFHC) H1 5-1
Purmerend H1 Kikkers H1 1-1
Abcoude H1 Westerpark H1 4-2
Maarssen H1 Spandersbosch H1 0-2
Amstelveen H1 FIT H1 1-3
Noordwijk H1 Haarlem H1 1-1

Contact

Adres
Vergierdeweg 265b,
2026 BJ Haarlem
Postadres
p/a Roerdompstraat 20,
2025 CP Haarlem
Lidmaatschap: [email protected]
Bestuurszaken: [email protected]