header foto header foto
 
Dit schema loopt van 6-1-2018 t/m 2-2-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Speciaal Trainingsgroep Kennemer Sportcenter BCD Breedte | Trainer: Erwin van der Weijden | Vanaf 08/01
16:00 - 17:00 Jongens D3 zaal Julian de Witte Kennemer Sportcenter Hal 3 | Vanaf 04/12
17:00 - 18:00 Meisjes B1 zaal Julian de Witte Kennemer Sportcenter Hal 3 | Vanaf 04/12
18:00 - 19:00 Meisjes A1 zaal Marnix Stegers Kennemer Sportcenter Hal 3 | Vanaf 04/12
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 zaal Emma Vervloet
Noa Dekker
Kennemer Sportcenter Hal 1 | Vanaf 20/11 | NIET OP 05/12
16:00 - 17:00 Meisjes D2 zaal Maret Heems Kennemer Sportcenter Hal 2 | Vanaf 20/11 | NIET OP 05/12
16:00 - 17:00 Meisjes D3 zaal Kennemer Sportcenter Hal 3 | Vanaf 04/12 | NIET OP 05/12
17:00 - 18:00 Speciaal Trainingsgroep Provincie Noord Holland hal TC | Oefenwedstrijden | Vanaf 08/01
17:00 - 18:00 Meisjes A3 zaal Ellen van der Klauw Kennemer Sportcenter Hal 2 | Vanaf 20/11 | NIET OP 05/12
17:00 - 18:00 Meisjes A4 zaal Ellen van der Klauw Kennemer Sportcenter Hal 2 | Vanaf 20/11 | NIET OP 05/12
17:00 - 18:00 Meisjes C1 zaal Mandy Borst Kennemer Sportcenter Hal 3 | Vanaf 04/12 | NIET OP 05/12
17:00 - 17:45 Meisjes C2 zaal Danike Jongeling Kennemer Sportcenter Hal 1 | Vanaf 20/11 | NIET OP 05/12
17:45 - 18:30 Meisjes C3 zaal Marit Lagcher Kennemer Sportcenter Hal 1 | Vanaf 20/11 | NIET OP 05/12
18:00 - 19:00 Meisjes B2 zaal Ellen van der Klauw Kennemer Sportcenter Hal 3 | Vanaf 04/12 | NIET OP 05/12
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 zaal Jip Geers Kennemer Sportcenter Hal 2 | Vanaf 04/12
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 zaal Kennemer Sportcenter Hal 2 | Vanaf 04/12
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 zaal Jip Geers Kennemer Sportcenter Hal 1 | Vanaf 04/12
17:00 - 17:45 Jongens C2 zaal Rik van der Poel Kennemer Sportcenter Hal 2 | Vanaf 20/11
17:00 - 18:00 Jongens D1 zaal Alex Been Kennemer Sportcenter Hal 3 | Vanaf 20/11
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 zaal Kennemer Sportcenter Hal 1 | Vanaf 04/12
17:45 - 18:30 Jongens C3 zaal Rik van der Poel Kennemer Sportcenter Hal 2 | Vanaf 20/11
18:00 - 19:00 Meisjes A2 zaal Alex Been Kennemer Sportcenter Hal 3 | Vanaf 20/11
18:30 - 19:30 Jongens C1 zaal Sijmen Meeuwissen Kennemer Sportcenter Hal 2 | Vanaf 20/11
19:00 - 20:00 Jongens A1 zaal Jip Geers
Rogier Wijshake
Kennemer Sportcenter Hal 3 | Vanaf 20/11
19:30 - 20:30 Jongens B1 zaal Danique Wijnalda Kennemer Sportcenter Hal 2 | Vanaf 20/11
19:30 - 20:15 Jongens B2 zaal Julian de Witte Kennemer Sportcenter Hal 1 | Vanaf 20/11
20:00 - 21:00 Meisjes B3 zaal Katinka Kolster Kennemer Sportcenter Hal 3 | Vanaf 20/11
20:15 - 21:00 Jongens A2 zaal Julian de Witte Kennemer Sportcenter Hal 1 | Vanaf 20/11
20:30 - 21:30 Dames Jong 1 zaal Danique Wijnalda Kennemer Sportcenter Hal 2 | Vanaf 20/11
21:00 - 22:30 Dames 1 zaal Julian de Witte Kennemer Sportcenter Hal 1 | Vanaf 20/11
21:30 - 22:30 Dames 2 zaal Danique Wijnalda Kennemer Sportcenter Hal 2 | Vanaf 20/11
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D2 zaal Guusje Geers
Isa van Praag
Kennemer Sportcenter Hal 1 | Vanaf 20/11

Agenda

22-1 HT3 Cursus

Contact

Adres
Vergierdeweg 265b,
2026 BJ Haarlem
023-5375473