header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens C2 Sijmen Meeuwissen
Rik van der Poel
V1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D1 Alex Been
Danique van der Vuurst de Vries
V2 - CD
16:30 - 18:00 Jongens D2 Guusje Geers
Isa van Praag
Alex Been
V2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens D3 Marnix Stegers V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C6 Julian de Witte V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C7 Rogier Wijshake V3 - CD
17:30 - 18:30 Jongens C3 Marnix Stegers V1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Max Schuringa
Sijmen Meeuwissen
V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Julian de Witte V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Merel Hein V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Rogier Wijshake V3 - CD
18:30 - 19:30 Jongens A2 Marnix Stegers V1 - AB
18:30 - 19:30 Jongens B2 Danique van der Vuurst de Vries V1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Erwin van der Weijden V3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Alex Been V3 - CD
19:30 - 21:00 Keepers Selecties Trainingsgroep V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Marnix Stegers V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Julian de Witte V1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes C8 Merel Hein V1 - CD
20:00 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep V4 Training
20:00 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep V3 Minitrimcompetitie of trimcompetitie
21:00 - 22:30 Keepers Selecties Trainingsgroep V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Maret Heems V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Marnix Stegers V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Luca Griffioen V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D5 Jip Geers V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Mandy Borst
Erwin van der Weijden
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Emma Vervloet
Noa Dekker
V2 - CD
17:00 - 17:30 Meisjes D2 Maret Heems V1 - AB
17:00 - 17:30 Meisjes D3 Marnix Stegers V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Danike Jongeling V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Marit Lagcher V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D6 Jip Geers V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D7 Luca Griffioen V3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Danique Wijnalda V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Ellen van der Klauw V2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Mandy Borst V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B6 Noa Dekker V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Jip Geers V1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Marnix Stegers V1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B7 Mandy Borst V3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B8 Noa Dekker V3 - CD
20:00 - 22:15 Dames 1 Vincent de Vos
Marnix Stegers
V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Anna Fien Cikot V2 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Eline Metz V2 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F3 Zeb van Praag V2 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F4 V2 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F5 V2 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F6 V2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Syb de Klerk V3
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 Mats Westra V3
16:00 - 17:00 Jongens 8E3 Mare Looze V3
16:00 - 17:00 Jongens F1 Mischa Timmerman V2
16:00 - 17:00 Jongens F2 Ella van der Voorn
Michelle Oostwouder
V2
16:00 - 17:00 Jongens F3 Julie van der Lee
Sjimmie Voorham
V2
16:00 - 17:00 Jongens F4 Bjarne Woudsma V2
16:00 - 17:00 Jongens F5 Anna Fien Cikot V2
16:00 - 17:00 Meisjes E1 Marije Hooijer
Lieke Tromp
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E2 Zeb van Praag V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E3 Myrthe Wetjens
lonne rietman
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E4 Rozemarijn Geraads V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E5 Vera Schaafstra V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E6 Jade van Joolen V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E1 Maarten Boon V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E2 Mare Looze V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E3 Mischa Timmerman V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E4 Joris Kouwenberg V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Sijmen Meeuwissen
Max Schuringa
V2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D1 Alex Been
Danique van der Vuurst de Vries
V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Luca Griffioen
Roos Janssen
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Guusje Geers V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Jade van Joolen
Martin Bel
V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 Julika van Loenhout
Silke Reuvers
V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E5 Lieke Tromp
Sanne Peters
V3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C2 Mats Westra V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C3 Danique Wijnalda V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Martin Bel V3
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Charlot Duineveld V3
18:00 - 19:00 Meisjes C6 Sophie Zorge V3
18:00 - 19:00 Meisjes C7 Jip Geers V4
18:00 - 19:00 Meisjes C8 Maud Borst V4
18:30 - 20:00 Jongens A1 Rogier Wijshake V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Marnix Stegers V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Julian de Witte V3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Danique Wijnalda V1
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Jip Geers V1
20:00 - 21:30 Dames 4 V3
20:00 - 21:30 Dames A Julian de Witte V3
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 Marnix Stegers V1
20:00 - 21:30 Dames Jong 3 Marnix Stegers V1
20:00 - 22:00 Heren 1 Simon van de Kamer V2 Ferry van Bruggen
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes C3 Hilde Pentenga V1 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Emma Vervloet
Noa Dekker
V2 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Maret Heems V2 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Mats Westra V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens D2 Guusje Geers
Isa van Praag
V3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens D3 Kayceigh Jansen
Christiaan Boon
V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Mandy Borst
Maret Heems
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Danike Jongeling V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Emma Vervloet V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D5 Guusje Geers V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D6 Isa van Praag V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D7 Christiaan Boon
Kayceigh Jansen
V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Hilde Pentenga V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Katinka Kolster V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B4 V3
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Mats Westra V4
18:30 - 19:30 Meisjes B6 Lex Monsuur V4
19:00 - 20:30 Jongens B1 Danique Wijnalda V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Julian de Witte
Pieter Vlek
V2 - CD
19:30 - 20:30 Jongens A2 Erwin van der Weijden V3
19:30 - 20:30 Jongens B2 Mandy Borst V3
19:30 - 20:30 Meisjes B7 Mats Westra V4
19:30 - 20:30 Meisjes B8 Lex Monsuur V4
20:30 - 22:00 Dames 2 V3
20:30 - 22:00 Dames 3 V3
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Erwin van der Weijden V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Koen van Wieringen V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 Alex Been V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren A Alex Been V1 - CD
20:30 - 22:30 TRI-DO Arjen Jongeling V4 Training gevorderden
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Wisselkeepers 6E & 8E Trainingsgroep V1 Diede van der Heijden, Charlot Duineveld
16:00 - 17:00 Meisjes E1 Anouk Nan
Isis Jaartsveld
V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E2 Rosa van Schie
Trix Grooff
V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E3 Jytte Claij
Famke Timmerman
V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E4 Aniek van Schie V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E5 Christiaan Boon V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E6 Emilie Zorge V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Lieke Tromp V3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Kees Bergsma V3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Jurre Kalff V3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F4 Jeroen van Gils V3 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F5 Pieter van Gils V3 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F6 Joost Recourt V3 - CD
17:00 - 18:00 Breedtekeepers Trainingsgroep V1 Lieke Tromp, Sarah Gieben, Charlot Duineveld, Shalina Hobo, Jeroen van Gils, Pieter van Gils, Vera Schaafstra, Rozemarijn Geraads
17:00 - 18:00 Jongens E1 V2
17:00 - 18:00 Jongens E2 Sophie Zorge V2
17:00 - 18:00 Jongens E3 Joost Recourt V2
17:00 - 18:00 Jongens E4 Jurre Kalff
David Vestering
V2
17:00 - 18:00 Jongens F1 Kees Bergsma V3
17:00 - 18:00 Jongens F2 Diede van der Heijden V3
17:00 - 18:00 Jongens F3 Christiaan Boon V3
17:00 - 18:00 Jongens F4 Aniek van Schie
Emilie Zorge
V3
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Danique van der Vuurst de Vries V2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 Diede van der Heijden V3 - AB
18:00 - 19:00 Jongens 8E3 Mare Looze
Merel Vervloet
V3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E4 V3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens A1 Jip Geers V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Anouk Plooij V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Susanne Friedrichs V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Juultje van den Berg V1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Charlot Duineveld V1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E5 Sophie Zorge V1
19:00 - 20:45 Dames 1 Marnix Stegers
Vincent de Vos
V2 - AB
20:00 - 20:45 Heren 1 Simon van de Kamer V2 - CD Ferry van Bruggen
20:45 - 22:15 Heren 1 Simon van de Kamer V2 Ferry van Bruggen
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 12:30 Personal Hockey Coach Trainingsgroep V3 - AB
09:30 - 10:30 Jongens F Benjamins 1 Thijmen van Dongeren V1 - CD Let op trainingen starten vanaf 17 sept
09:30 - 10:30 Jongens F Benjamins 2 Stef Kool V1 - CD Let op trainingen starten vanaf 17 sept
09:30 - 10:15 Jongens Funkey - Mini's Marelle Hoogland V4 Let op trainingen starten vanaf 17 sept
09:30 - 10:15 Jongens Funkey - Puppies Marelle Hoogland V4 Let op trainingen starten vanaf 17 sept
09:30 - 10:30 Meisjes F Benjamins 1 Lianne Romijn
Nadine van Waard
V1 - AB Let op trainingen starten vanaf 17 sept
09:30 - 10:30 Meisjes F Benjamins 2 Puck de Wijs
Willemijn van Steijnen
V1 - AB Let op trainingen starten vanaf 17 sept
09:30 - 10:30 Meisjes F Benjamins 3 Josephine Sim V1 - AB Let op trainingen starten vanaf 17 sept
09:30 - 10:30 Meisjes F Benjamins 4 Maud Rutte
Nora van Dongeren
V1 - AB Let op trainingen starten vanaf 17 sept
09:30 - 10:15 Meisjes Funkey - Mini's Marelle Hoogland V4 Let op trainingen starten vanaf 17 sept
09:30 - 10:15 Meisjes Funkey - Puppies Marelle Hoogland V4 Let op trainingen starten vanaf 17 sept

Contact

Adres
Vergierdeweg 265b,
2026 BJ Haarlem
023-5375473