header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
 

Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Benjamin Veenings

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Xenios H30-1 Bloemendaal H30-3 9:30
Kikkers H30-1 Myra H30-1 10:45
Amsterdam H30-2 Bloemendaal H30-4 11:00
Alliance H30-1 Alphen H30-1 11:00
Haarlem H30-1 Rood-Wit H30-3 12:45
HBS H30-1 Leiden H30-2 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen H30-1 21 47 15 2 4
2 Amsterdam H30-2 21 43 14 1 6
3 Myra H30-1 21 41 13 2 6
4 HBS H30-1 21 39 11 6 4
5 Xenios H30-1 21 32 9 5 7
6 Kikkers H30-1 21 31 9 4 8
7 Bloemendaal H30-3 21 31 9 4 8
8 Alliance H30-1 21 29 8 5 8
9 Bloemendaal H30-4 21 29 8 5 8
10 Haarlem H30-1 21 21 5 6 10
11 Rood-Wit H30-3 21 12 4 0 17
12 Leiden H30-2 21 3 1 0 20

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
16 jun A.M.H.C. Rood-Wit H30-3 12:45 thuis - Veld 2 Crisp

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Kikkers H30-1 Rood-Wit H30-3 (3-2)final
Xenios H30-1 Myra H30-1 (1-1)final
Bloemendaal H30-3 Bloemendaal H30-4 (2-0)final
HBS H30-1 Alphen H30-1 (2-2)final
Alliance H30-1 Amsterdam H30-2 (2-6)final
Haarlem H30-1 Leiden H30-2 (4-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leiden H30-2 Kikkers H30-1 (0-2)final
Alphen H30-1 Haarlem H30-1 (2-2)final
Myra H30-1 Bloemendaal H30-3 (1-3)final
Rood-Wit H30-3 Xenios H30-1 (1-3)final
Amsterdam H30-2 HBS H30-1 (0-2)final
Bloemendaal H30-4 Alliance H30-1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Kikkers H30-1 Alphen H30-1 (1-5)final
Myra H30-1 Bloemendaal H30-4 (3-2)final
Xenios H30-1 Leiden H30-2 (4-2)final
Bloemendaal H30-3 Rood-Wit H30-3 (7-4)final
HBS H30-1 Alliance H30-1 (1-1)final
Haarlem H30-1 Amsterdam H30-2 (1-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Leiden H30-2 Bloemendaal H30-3 (3-6)final
Alphen H30-1 Xenios H30-1 (3-1)final
Amsterdam H30-2 Kikkers H30-1 (2-1)final
Bloemendaal H30-4 HBS H30-1 (2-2)final
Rood-Wit H30-3 Myra H30-1 (0-8)final
Alliance H30-1 Haarlem H30-1 (3-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Kikkers H30-1 Alliance H30-1 (3-3)final
Myra H30-1 Leiden H30-2 (4-0)final
Xenios H30-1 Amsterdam H30-2 (1-0)final
Rood-Wit H30-3 Bloemendaal H30-4 (2-5)final
Haarlem H30-1 HBS H30-1 (1-2)final
Bloemendaal H30-3 Alphen H30-1 (3-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Alphen H30-1 Myra H30-1 (3-0)final
Amsterdam H30-2 Bloemendaal H30-3 (4-0)final
Bloemendaal H30-4 Haarlem H30-1 (3-3)final
Alliance H30-1 Xenios H30-1 (2-2)final
HBS H30-1 Kikkers H30-1 (4-2)final
Leiden H30-2 Rood-Wit H30-3 (3-6)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Myra H30-1 Amsterdam H30-2 (3-1)final
Bloemendaal H30-3 Alliance H30-1 (2-2)final
Rood-Wit H30-3 Alphen H30-1 (1-8)final
Xenios H30-1 HBS H30-1 (0-1)final
Leiden H30-2 Bloemendaal H30-4 (1-6)final
Kikkers H30-1 Haarlem H30-1 (0-4)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Alliance H30-1 Myra H30-1 (1-2)final
Amsterdam H30-2 Rood-Wit H30-3 (6-3)final
Bloemendaal H30-4 Kikkers H30-1 (3-3)final
Alphen H30-1 Leiden H30-2 (5-2)final
HBS H30-1 Bloemendaal H30-3 (2-1)final
Haarlem H30-1 Xenios H30-1 (2-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Xenios H30-1 Kikkers H30-1 (2-2)final
Leiden H30-2 Amsterdam H30-2 (0-12)final
Alphen H30-1 Bloemendaal H30-4 (3-0)final
Myra H30-1 HBS H30-1 (3-2)scheduled
Rood-Wit H30-3 Alliance H30-1 (1-7)final
Bloemendaal H30-3 Haarlem H30-1 (4-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Xenios H30-1 Bloemendaal H30-4 (3-0)final
Kikkers H30-1 Bloemendaal H30-3 (6-1)final
Alliance H30-1 Leiden H30-2 (6-0)final
Haarlem H30-1 Myra H30-1 (3-3)final
HBS H30-1 Rood-Wit H30-3 (5-1)final
Amsterdam H30-2 Alphen H30-1 (2-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Myra H30-1 Kikkers H30-1 (1-3)final
Alphen H30-1 Alliance H30-1 (4-1)final
Rood-Wit H30-3 Haarlem H30-1 (4-3)final
Bloemendaal H30-3 Xenios H30-1 (4-2)final
Leiden H30-2 HBS H30-1 (0-4)final
Bloemendaal H30-4 Amsterdam H30-2 (2-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Myra H30-1 Xenios H30-1 (1-2)final
Rood-Wit H30-3 Kikkers H30-1 (3-5)final
Leiden H30-2 Haarlem H30-1 (7-3)final
Amsterdam H30-2 Alliance H30-1 (2-1)final
Bloemendaal H30-4 Bloemendaal H30-3 (3-3)final
Alphen H30-1 HBS H30-1 (2-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Kikkers H30-1 Leiden H30-2 (4-1)final
HBS H30-1 Amsterdam H30-2 (2-1)scheduled
Haarlem H30-1 Alphen H30-1 (3-2)final
Alliance H30-1 Bloemendaal H30-4 (3-2)final
Bloemendaal H30-3 Myra H30-1 (0-4)final
Xenios H30-1 Rood-Wit H30-3 (2-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Leiden H30-2 Xenios H30-1 (1-4)final
Rood-Wit H30-3 Bloemendaal H30-3 (7-1)final
Alliance H30-1 HBS H30-1 (2-1)final
Amsterdam H30-2 Haarlem H30-1 (3-1)final
Bloemendaal H30-4 Myra H30-1 (3-5)final
Alphen H30-1 Kikkers H30-1 (6-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Haarlem H30-1 Alliance H30-1 (0-3)final
Kikkers H30-1 Amsterdam H30-2 (2-3)final
Bloemendaal H30-3 Leiden H30-2 (6-1)final
Myra H30-1 Rood-Wit H30-3 (5-2)final
HBS H30-1 Bloemendaal H30-4 (2-5)final
Xenios H30-1 Alphen H30-1 (2-6)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Amsterdam H30-2 Xenios H30-1 (3-2)final
HBS H30-1 Haarlem H30-1 (3-3)final
Leiden H30-2 Myra H30-1 (0-7)final
Bloemendaal H30-4 Rood-Wit H30-3 (4-3)final
Alphen H30-1 Bloemendaal H30-3 (4-3)final
Alliance H30-1 Kikkers H30-1 (0-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Kikkers H30-1 HBS H30-1 (1-1)final
Bloemendaal H30-3 Amsterdam H30-2 (2-2)final
Haarlem H30-1 Bloemendaal H30-4 (3-2)final
Xenios H30-1 Alliance H30-1 (3-2)final
Myra H30-1 Alphen H30-1 (3-1)final
Rood-Wit H30-3 Leiden H30-2 (5-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Bloemendaal H30-4 Leiden H30-2 (3-2)final
Amsterdam H30-2 Myra H30-1 (4-2)final
Haarlem H30-1 Kikkers H30-1 (2-1)final
HBS H30-1 Xenios H30-1 (3-0)final
Alliance H30-1 Bloemendaal H30-3 (4-1)final
Alphen H30-1 Rood-Wit H30-3 (2-1)scheduled
WOENSDAG 22 MEI 2024
Alphen H30-1 Rood-Wit H30-3 (3-0)final
DONDERDAG 23 MEI 2024
Bloemendaal H30-3 HBS H30-1 (2-2)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Kikkers H30-1 Bloemendaal H30-4 (2-3)final
Myra H30-1 Alliance H30-1 (1-0)final
Xenios H30-1 Haarlem H30-1 (2-2)final
Rood-Wit H30-3 Amsterdam H30-2 (3-14)final
Leiden H30-2 Alphen H30-1 (1-7)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Kikkers H30-1 Xenios H30-1 (2-1)final
Alliance H30-1 Rood-Wit H30-3 (5-1)final
HBS H30-1 Myra H30-1 (3-0)final
Bloemendaal H30-4 Alphen H30-1 (1-3)final
Amsterdam H30-2 Leiden H30-2 (9-1)final
Haarlem H30-1 Bloemendaal H30-3 (2-3)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Bloemendaal H30-4 Xenios H30-1 (2-2)final
Myra H30-1 Haarlem H30-1 (3-2)final
Alphen H30-1 Amsterdam H30-2 (0-7)final
Bloemendaal H30-3 Kikkers H30-1 (0-4)final
Leiden H30-2 Alliance H30-1 (2-6)final
Rood-Wit H30-3 HBS H30-1 (1-2)final

Contact

Adres
Vergierdeweg 265b,
2026 BJ Haarlem

Postadres
p/a Vergierdeweg 265b,
2026 BJ Haarlem

Lidmaatschap: [email protected]
Bestuurszaken: [email protected]
Planningszaken: [email protected]
Onderhoud: [email protected]