Praatje van de week

Tennis bij Hockeyclub Haarlem! 

Lijkt het u leuk om naast hockey ook een tennisballetje te slaan? Dit kan bij HC Haarlem! U kunt bij ons terecht voor een heel zomerseizoen, maar af en toe los een baan huren kan ook. 
Interesse? mail voor de tarieven naar [email protected] of neem contact op met mw. C. van Gennip (023-5336449)

Foto van de week

Trainingsschema
Dit schema loopt van 22-5-2017 t/m 5-6-2017
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Sijmen Meeuwissen V2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens D2 Julian de Witte V1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens D3 Rogier Wijshake V1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C3 Danike Jongeling V2 - CD
17:30 - 18:30 Jongens C2 Rogier Wijshake V1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C3 Marnix Stegers V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Merel Hein V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Luca Hoogland V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D8 Erwin van der Weijden V4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Julian de Witte V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Frazer Sim V2 - CD
18:30 - 19:30 Jongens B3 Merel Hein V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C6 Danike Jongeling V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C7 Luca Hoogland V3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C8 Maud Borst V4 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Alex Been V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Marnix Stegers V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Marelle Hoogland V1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Rogier Wijshake V3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A4 Julian de Witte V3 - CD
20:00 - 22:00 TRI-MA Arjen Jongeling
Rogier Willems
V4
20:30 - 22:30 TRI-MA Rogier Willems V3 Minitrimcompetitie of trimcompetitie
21:00 - 23:00 Heren 1 V2 Training Myra Heren 1 ivm OVK play offs
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Julian de Witte V1 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Marnix Stegers V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Sophie Zorge V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D5 Danique van der Vuurst de Vries V3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Anouk Plooij V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Erwin van der Weijden V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes B5 Julian de Witte V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B6 Marnix Stegers V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D6 Sophie Zorge V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D7 Danique van der Vuurst de Vries V3 - CD
18:30 - 22:00 Keepers Selecties Trainingsgroep V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Erwin van der Weijden V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B2 V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Remco van der Weijden V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Hilde Pentenga V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B7 Julian de Witte V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B8 Danique Wijnalda V3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Julian de Witte V3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Danique Wijnalda V3 - CD
20:00 - 22:15 Dames 1 Vincent de Vos
Marnix Stegers
V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Marije Hooijer V2 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Noa Dekker V2 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F3 Maarten Thijs V2 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F4 Madelief Recourt
Myrthe Wetjens
V2 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F5 V2 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F6 V2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens F1 Peer ten Klooster V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens F2 Jasper van Velzen
Maarten Boon
V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens F3 Chiel Geurts V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Frazer Sim V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Noa Dekker V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Kayceigh Jansen V3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 Luca Griffioen
Roos Janssen
V3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E5 Louella Jansen V3 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E6 Diede van der Heijden V3 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E1 V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E2 Danique van der Vuurst de Vries V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E3 Etiënne van Leeuwen
Jort Heijne
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E4 Lieke Tromp V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E5 Christiaan Boon V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E6 Jade van Joolen
Jessenia Meier
V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E1 Daan Bergsma
Syb de Klerk
V1
17:00 - 18:00 Jongens E2 Christiaan Boon
Kayceigh Jansen
V1
17:00 - 18:00 Jongens E3 Maurits Groeneveld
Stijn de Looze
V1
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Danique van der Vuurst de Vries
Diede van der Heijden
V3
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 Jurre Kalff
Max Schuringa
V3
17:00 - 18:00 Jongens 8E3 Chiel Geurts
Tim Putto
V3
17:00 - 18:00 Jongens 8E4 Joost Recourt
Peer ten Klooster
V3
17:00 - 18:30 Jongens D1 Sijmen Meeuwissen V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Julian de Witte V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Bente Lubbers
Frazer Sim
V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Erwin van der Weijden V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Jaap van den Hoogen V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Marnix Stegers V2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Julian de Witte V3
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Jip Geers V3
18:30 - 19:30 Meisjes C6 V3
18:30 - 19:30 Meisjes C7 Rogier Wijshake V4
18:30 - 19:30 Meisjes C8 V4
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Marelle Hoogland V3
19:15 - 20:30 Meisjes A4 V3
20:00 - 21:30 Dames 4 V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 5 V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames A Alex Been V1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Simon van de Kamer V2 Ferry van Bruggen
20:30 - 22:00 Dames 3 Marnix Stegers V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Danique Wijnalda V1 - CD
21:00 - 23:00 Heren 1 V2 Training Myra Heren 1 ivm OVK play offs
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Emma Vervloet V2 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Maret Heems V2 - CD
16:30 - 17:30 Jongens D2 Isa van Praag V1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens D3 Julian de Witte V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D8 Luca Griffioen
Roos Janssen
V3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Anouk Plooij V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C2 Marit Lagcher V1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C3 Merel Hein V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Erwin van der Weijden V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Maud Borst V4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D5 Charlot Duineveld V4 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D6 Noa Dekker V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D7 Emma Vervloet V3 - CD
18:30 - 19:30 Jongens B2 Julian de Witte V1 - CD
18:30 - 19:30 Jongens B3 V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Hilde Pentenga V1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Danique Wijnalda V3
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Jip Geers V3
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Merel Hein V4
18:30 - 19:30 Meisjes B6 Rogier Wijshake V4
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Erwin van der Weijden V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Remco van der Weijden V2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B7 Julian de Witte V4
19:30 - 20:30 Meisjes B8 Jip Geers V4
20:00 - 21:30 Heren 3 Rogier Wijshake V1 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Danique Wijnalda V1 - CD
20:00 - 22:00 TRI-DO Rogier Willems
Arjen Jongeling
V3
20:30 - 22:00 Heren 2 Koen van Wieringen V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren A Julian de Witte V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren B V2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Wisselkeepers 6E & 8E Trainingsgroep V1
16:00 - 17:00 Jongens F1 Daan Bergsma
Syb de Klerk
V3
16:00 - 17:00 Jongens F2 Guusje Geers V3
16:00 - 17:00 Jongens F3 Kees Bergsma
Zeb van Praag
V3
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Sophie Zorge V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Mare Looze V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Deborah van der Hooft V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F4 Lizzy van Eijkelenburg V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F5 Rozemarijn Geraads
Vera Schaafstra
V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F6 Lieke Tromp
Merel Vervloet
V2 - CD
17:00 - 18:00 Breedtekeepers Trainingsgroep V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E1 Daan Bergsma
Syb de Klerk
V3
17:00 - 18:00 Jongens E2 Guusje Geers V3
17:00 - 18:00 Jongens E3 Etiënne van Leeuwen
Jort Heijne
V3
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Deborah van der Hooft
Doris van Woensel
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E2 Mare Looze
Merel Vervloet
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E3 Charlot Duineveld V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E4 Susanne Friedrichs V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E5 Sophie Zorge V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E6 Merel Wilms Floet V2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Anouk Plooij V2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 V2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens 8E3 Merel Wilms Floet V1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E4 Isa van Praag V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Madelène Duineveld V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Jiska Peschar
Lizzy van Eijkelenburg
V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Emma Vervloet V3
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 V3
18:00 - 19:00 Meisjes 8E5 Charlot Duineveld V3
18:00 - 19:00 Meisjes 8E6 Susanne Friedrichs V3
18:30 - 20:00 Dames 2 Simon van de Kamer V2 - CD
19:00 - 20:45 Dames 1 Marnix Stegers
Vincent de Vos
V2 - AB
20:00 - 20:45 Heren 1 Simon van de Kamer V2 - CD Ferry van Bruggen
20:45 - 22:15 Heren 1 Simon van de Kamer V2 Ferry van Bruggen
21:00 - 23:00 Heren 1 V2 Training Myra Heren 1 ivm OVK play offs
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Jongens F Benjamins 1 Jeroen van Gils
Pieter van Gils
V1 - AB
09:30 - 10:30 Jongens F Benjamins 2 Bjarne Woudsma V1 - AB
09:30 - 10:30 Jongens F Benjamins 3 V1 - AB
09:30 - 10:15 Jongens Funkey - Mini's Sanne Geldorp V3 - CD
09:30 - 10:15 Jongens Funkey - Puppies Marelle Hoogland V3 - CD
09:30 - 10:30 Meisjes F Benjamins 1 Noor de Zwart
Sanne Peters
V1 - CD
09:30 - 10:30 Meisjes F Benjamins 2 V1 - CD
09:30 - 10:30 Meisjes F Benjamins 3 Sarah Gieben V1 - CD
09:30 - 10:30 Meisjes F Benjamins 4 Isis Jaartsveld
Lieke Tromp
V1 - CD
09:30 - 10:15 Meisjes Funkey - Mini's Sanne Geldorp V3 - CD
09:30 - 10:15 Meisjes Funkey - Puppies Merel Hein V3 - CD

Advertenties

Hoofdsponsor

Kledingsponsor

Stersponsor

Bordsponsor

Sponsor