Praatje van de week

Tennis bij Hockeyclub Haarlem! 

Lijkt het u leuk om naast hockey ook een tennisballetje te slaan? Dit kan bij HC Haarlem! U kunt bij ons terecht voor een heel zomerseizoen, maar af en toe los een baan huren kan ook. 
Interesse? mail voor de tarieven naar [email protected] of neem contact op met mw. C. van Gennip (023-5336449)

Foto van de week

Wedstrijdschema
laat schema zien voor

27 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D1 44758 HC Athena JD3 09:30 10:15 Rabobank Waterveld  info
Fluiten: Joshua Stewart (Heren 2) en Rogier Willems (TRI-DO)
Meisjes D2 47013 MHC Amstelveen MD2 09:45 10:15 Bison Bowling Veld  info
Fluiten: Marit Lagcher (Meisjes A2) en Nienke Matzinger (Meisjes A2)
Meisjes D4 47045 Hockeyclub AMVJ MD8 09:45 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Mariska Arends (Dames 5) en Fendi Jansen (Meisjes B4)
Meisjes D5 46995 HC Bloemendaal MD5 09:45 10:15 Auroraveld  info
Fluiten: Carlijn Kolb (Meisjes B2) en Remco Claij
Meisjes C4 45829 Xenios MC6 11:00 11:45 Veld 3  info
Fluiten: Alette Roelofs (Meisjes A3) en Mare Mathijssen (Meisjes A3)
Meisjes C5 45896 MHC Amstelveen MC3 11:00 11:45 Auroraveld  info
Fluiten: Nadja van der Meer (Meisjes B2) en Tommy van der Worp (Jongens B2)
Jongens C1 44201 A.M.H.C. F.I.T. JC1 11:00 11:45 Rabobank Waterveld  info
Fluiten: Danique Wijnalda en Hermann de Vries
Meisjes D6 47038 AH & BC MD7 11:15 11:45 Bison Bowling Veld  info
Fluiten: Susanne Friedrichs (Meisjes A1) en Novi de Boer (Meisjes A1)
Meisjes C8 45847 HMHC Saxenburg MC3 12:30 13:15 Veld 3  info
Fluiten: Noa Dekker (Meisjes A1) en Nina Janmaat (Meisjes A1)
Jongens D3 44745 MHC Bennebroek JD3 12:45 13:15 Rabobank Waterveld  info
Fluiten: Chris Dalhuisen (Heren 1 bekercompetitie) en Tom Been (Jongens A1)
Meisjes C6 45893 M.H.C. Purmerend MC3 12:30 13:15 Bison Bowling Veld  info
Fluiten: Remco Claij en Julie Geers (Meisjes A1)
Meisjes C7 !Reservering Spaarndam MC1 14:45 Rabobank Waterveld  info
Jongens C3 43723 MHC Alliance JC4 14:00 14:45 Bison Bowling Veld  info
Fluiten: Julian de Vries (Jongens C1) en Zeb van Praag (Jongens C1)
Meisjes D7 47054 H.C. HISALIS MD5 30 11:30 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D2 44754 Pinoké JD5 30 11:30 12:30 uit -   info
Meisjes C2 45832 BHC Overbos MC2 30 12:15 13:30 uit -   info
Jongens C2 44194 K.H.C. Strawberries JC2 20 12:55 14:00 uit -   info
  veld 2  
Meisjes C1 45878 MHC Alliance MC2 15 13:15 14:15 uit -   info
Meisjes C7 45882 HC Spaarndam MC1 14:00 14:45 uit -   info
  Wedstrijd wordt gespeeld bij HC Haarlem  
Let op, wedstrijd wordt bij Haarlem gespeeld!
Meisjes C3 45839 THC Hurley MC3 30 13:30 14:45 uit -   info
Meisjes D3 47084 Pinoké MD4 30 14:45 15:45 uit -   info

27 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens F2 40267 HMHC Saxenburg JF1 08:15 08:45 Auroraveld  info
  Veld Aurora A  
Veld Aurora A
Jongens E1 42793 HV Myra /AMSTELVEEN JE3 08:15 08:45 Bison Bowling Veld  info
  Veld Bison A  
Veld Bison A
Jongens E3 42803 Hockeyclub VVV JE4 08:15 08:45 Bison Bowling Veld  info
  Veld Bison B  
Veld Bison B
Jongens 8E3 48080 HMHC Saxenburg J8E1 08:15 08:45 Rabobank Waterveld  info
  Veld Rabo C/D  
Veld Rabo C/D
Meisjes E4 39112 MHC de Reigers ME4 08:15 08:45 Bison Bowling Veld  info
  Veld Bison D  
Veld Bison D
Meisjes E6 39119 MHC Alliance ME10 08:15 08:45 Veld 3  info
  Veld 3 D  
Veld 3 D
Meisjes F6 41258 K.H.C. Strawberries MF2 MIX 08:15 08:45 Auroraveld  info
  Veld Aurora D  
Veld Aurora D
Meisjes E1 39097 MHC Uitgeest ME1 08:15 08:45 Bison Bowling Veld  info
  Veld Bison C  
Veld Bison C
Meisjes F3 40976 HMHC Saxenburg MF1 08:15 08:45 Auroraveld  info
  Veld Aurora C  
Veld Aurora C
Meisjes 8E1 47942 AHC IJburg M8E2 08:15 08:45 Rabobank Waterveld  info
  Veld Rabo A/B  
Veld Rabo A/B
Meisjes 8E6 47902 HIC M8E6 08:15 08:45 Veld 3  info
  Veld 3 A/B  
Veld 3 A/B
Meisjes E5 38950 MHC Alliance ME11 15 08:15 09:00 uit -   info
Jongens F3 40129 MHC de Kikkers JF2 30 08:00 09:00 uit -   info
  Veld 1C  
Jongens 8E1 41712 AHC IJburg J8E2 08:30 09:00 uit -   info
Meisjes E2 39485 H.V. de Terriërs ME1 45 08:30 09:45 uit -   info
  Veld 3A  
Jongens E4 43262 AMHC Westerpark JE10 09:30 10:00 uit -   info
Meisjes E3 39004 MHC Amstelveen ME1 30 09:00 10:00 uit -   info
Meisjes F4 41283 A.M.H.C. Rood-Wit MF7 0 09:45 10:15 uit -   info
Jongens F1 40297 MHC Bennebroek JF3 15 09:30 10:15 uit -   info
  VELD 1A  
Meisjes 8E3 47908 A.M.H.C. Rood-Wit M8E3 0 09:45 10:15 uit -   info
Meisjes F5 41301 Zandvoortsche Hockey Club MF3 15 09:45 10:30 uit -   info
Meisjes 8E2 47895 HC Bloemendaal M8E2 20 09:40 10:30 uit -   info
Meisjes F2 40728 MHC de Kikkers MF1 30 09:30 10:30 uit -   info
  Veld 1A  
Jongens 8E2 41670 AH & BC J8E3 30 11:00 12:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 8E5 47927 Hockeyclub VVV M8E3 0 12:15 12:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   


Advertenties

Hoofdsponsor

Kledingsponsor

Stersponsor

Bordsponsor

Sponsor